Crystaliz Academy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Crystaliz Academy

The Greek Academy for Wizards!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Ζητητε επιμελητης για το Villiforce.Παρακαλω επικοινωνηστε με την υπευθυνη του κοιτωνα.

 

 Για βοτανολογια,μεταμορφωσεις και αμυνα εναντιον των σκοτεινων τεχνων

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μaria Grein
Επιμελητής Rollymist
Επιμελητής Rollymist
Μaria Grein


Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2011
Ηλικία : 25

Ταυτοτητα Μαγου
Κοιτώνας Crystaliz: R R
Βαθμός: πρωτοετής
Strenght:
Για βοτανολογια,μεταμορφωσεις και αμυνα εναντιον των σκοτεινων τεχνων Left_bar_bleue50/200Για βοτανολογια,μεταμορφωσεις και αμυνα εναντιον των σκοτεινων τεχνων Empty_bar_bleue  (50/200)

Για βοτανολογια,μεταμορφωσεις και αμυνα εναντιον των σκοτεινων τεχνων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για βοτανολογια,μεταμορφωσεις και αμυνα εναντιον των σκοτεινων τεχνων   Για βοτανολογια,μεταμορφωσεις και αμυνα εναντιον των σκοτεινων τεχνων Icon_minitimeΠαρ Οκτ 21, 2011 2:02 am

Παιδια ανοιξα το τοπικ για να ξερετε οτι οταν μου στελνετε εργασια[δηλαδη στα παραπανω μαθηματα] θα ηθελα να μου γρφετε στον τιτλο το μαθημα και οταν μου δεινεται απαντησεις να ειναι τουλαχιστον 1 σειρα!Για απραδειγμα στην βοτανολογια καποιοι μου εστειλαν ενα κειμενος 5 σειρων ακι ενας μου εστειλε 25.Δεν λεω βρε..παιδια αλλα γραψτε το λιγο αναλυτικα...Αυτα.... Για βοτανολογια,μεταμορφωσεις και αμυνα εναντιον των σκοτεινων τεχνων 653803398
,Σας παρακαλω πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Για βοτανολογια,μεταμορφωσεις και αμυνα εναντιον των σκοτεινων τεχνων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Crystaliz Academy :: Σχολές :: Crystaliz Academy :: Σχολικές αίθουσες-Μαθήματα Μαγείας-
Μετάβαση σε: